Izolacja dachów płaskich

Polska, to kraj, w którym ilość dachów płaskich jest wręcz oszałamiająca. Mieszkalne bloki, domki jednorodzinne budowane w latach 70 i 80, hale przemysłowe i rolnicze, budynki gospodarcze itd., itd.
95% z w/w to budynki izolowane papą. Problemy związane z tym są powszechnie znane i nie ma sensu, żebym je po raz kolejny powtarzał.

My chcemy dać Państwu alternatywę, czyli trwałe, solidne pokrycie dachu folią PVC. Nasza wiedza i umiejętności związane z izolacją dachów płaskich oraz cykl szkoleń, które przeszli wszyscy nasi pracownicy pozwalają nam gwarantować za to co robimy. 25 lat gwarancji!!! Na tyle firma nasza udziela pisemnej gwarancji na trwałość pokrycia i szczelność dachu.

Dodatkowo, każdy dach izolowany przez nas objęty jest przeglądami gwarancyjnymi, które odbywają się bezpłatnie przez pierwsze 10 lat po założeniu systemu.
Dodatkowo, system jest tak skalkulowany, że nie kosztuje więcej niż średniej jakości papa. O szczegóły oferty, wyceny i doradztwo techniczne prosimy pytać pracowników naszej firmy.

Izolacja dachów płaskich